Dział włoski

Prawo włoskie

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną klientów włoskojęzycznych. Doradzamy w transakcjach z udziałem włoskiego kapitału, prowadzimy spory sądowe na rzecz włoskich klientów, a także zapewniamy wsparcie prawne prowadzonej działalności gospodarczej.
Kancelaria współpracuje z włoskimi kancelariami adwokackimi i zapewnia również polskim Klientom pomoc prawną na terenie Włoch, niezależnie od wymaganej dziedziny prawa.

W ramach działu włoskiego pomagamy również włoskim osobom fizycznym w sprawach karnych, cywilnych, w tym rodzinnych obejmującym m.in. sprawy rozwodowe i alimentacyjne. Działem włoskim kieruje adwokat Michał Wyjatek władający biegle językiem włoskim. W swojej dotychczasowej praktyce świadczył usługi prawne na rzecz włoskich Klientów, m.in. z branży przemysłu spożywczego, elektronicznego i medycznego.
Adwokat Michał Wyjatek odbył roczne stypendium na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Genui, a następnie kilkumiesięczny staż w jednej genueńskich kancelarii adwokackich. Absolwent Centrum Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie w Katanii. Autor publikacji z zakresu włoskiego prawa upadłościowego.

Poznaj nowe możiwości

Odpowiemy ASAP

Not readable? Change text.