Uprzejmie informujemy, że naszym Klientom oferujemy alternatywną wobec procesu sądowego możliwość uzyskania dopłaty do uzyskanego świadczenia wykupu w związku z rozwiązaniem umowy ubezpieczenia z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, zawartym ze Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (obecnie Vienna Life)

Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach w mediacjach w Centrum Mediacji Komisji Nadzoru Finansowego jesteśmy w stanie udzielić Państwu pomocy bez konieczności wszczynania postępowania sądowego, bez Państwa udziału, bez przesłuchania i bez stresu związanego z udziałem w postępowaniu sądowym. Wszystko możemy załatwić zdalnie.

Będziemy Państwa reprezentować w szybkim postępowaniu mediacyjnym. Możecie Państwo zyskać dopłatę, która zminimalizuje straty, a wszystko to potrwa maksymalnie kilka miesięcy.

Ten sposób rozwiązania sporu z ubezpieczycielem może być szczególnie atrakcyjny dla osób których roszczenia nie przekraczają 20.000 PLN, ze względu na minimalizację kosztów pomocy prawnej.

Zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu

Poznaj nowe możiwości

Odpowiemy ASAP

Not readable? Change text. captcha txt