Michał WyjatekAdwokat - Wspólnik

Skontaktuj się bezpośrednio: +48 509 659 243

Specjalista z zakresu prawa handlowego i rynków kapitałowych. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych, w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Brał udział we wprowadzaniu papierów wartościowych na alternatywny system obrotu NewConnect. Koordynował od strony prawnej liczne procesy restrukturyzacyjne.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sądowych postępowań transgranicznych na rzecz Klientów tak polskich jak i zagranicznych. Autor licznych umów i konstrukcji prawnych z udziałem podmiotów zagranicznych. Zajmuje się prowadzeniem spraw o ustanowienie służebności przesyłu oraz z zakresu reprywatyzacji.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył roczne stypendium na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Genui (Włochy), a następnie kilkumiesięczny staż w jednej z genueńskich kancelarii adwokackich. Absolwent Centrum Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie w Katanii. Przygotowuje pracę doktorską z zakresu prawa rolnego.

Włada biegle językiem angielskim i włoskim.

Poznaj nowe możiwości

Odpowiemy ASAP

Not readable? Change text. captcha txt

POBIERZ WNIOSEK
O ZAWIESZENIE PŁATNOŚCI RAT KREDYTU W ZWIĄZKU
Z KORONAWIRUSEM

Sprawdź działania pomocowe banków w związku z pandemią koronawirusa.
Dowiedz się więcej
close-link